Çok ucuz fiyatlarla Hatay Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Erzincan’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 45 dakikadır.

Hatay Erzincan uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Erzincan Uçak Bileti

Hatay Erzincan Uçak Bileti

M. Ö. 1050’li yıllarda Urartular ve Hititlilerin uzun yıllar boyunca hakimiyeti altında olan Erzincan, günümüzde özellikle bu iki uygarlığa ait çok sayıda tarihi yapıya sahiptir. Yeşili ile bol olan kent, doğal güzelliği ve kaplıca merkezleri ile bulunduğu bölgenin öne çıkan illerinden biridir.

Volkanik kayalardan oluşan Munzur Dağları, Toros Dağlarının bir uzantısı olarak Doğu sınırına kadar ilerler. Doğu Anadolu Bölgesinin en yüksek dağ zinciri olarak da adlandırılan bölge, toplamda 10 adet zirveye sahiptir.

Bizans, Urartu ve Osmanlı’nın hüküm sürdüğü Altıntepe Ören Yeri, şehrin yerleşime açık en eski bölgesi olarak bilinir. Özellikle Urartulara ait önemli kalıntıların gün yüzüne çıkarıldığı bölgede günümüzde hala belirli aralıklar ile kazı çalışmaları devam eder. Altıntepe Ören Yerinde saray kompleksi, kale, iç kale ve farklı dönemlere ait mezarlar bulunur.

Şehrin tabiat güzelliği ile öne çıkan ilçesi olan Üzümlü’de bulunan Aygır Gölü, Türkiye’nin en büyük krater göllerinden biridir. Bot gezisi yapmanın mümkün olduğu gölde aynı zamanda kaya tırmanışı, trekking ve kamp imkanı da yer alır.

Hatay Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Hatay Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı