Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

Kastamonu Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Erzincan Uçak Bileti

Kastamonu Erzincan Uçak Bileti

Verimli topraklar üzerine kurulu olan Erzincan, Türkiye’nin önemli nehirlerinden  Fırat Nehri çevresine kuruludur. Kanyonları, gölleri ve ovaları ile tabiat güzelliğinin cömert olduğu bölge; cami, medrese ve antik yapısı ile de tarihi açıdan önemli bir özelliğe sahiptir. Doğunun nefis yemekleri ile gezginlerine keyifli bir seyahat turu yaşatan Erzincan, bahar ve yaz aylarında oldukça ilgi çekicidir.

Erzincan şehir merkezine 52 kilometre uzaklıkta olan Kemah ilçesinde yer alan Erzincan Kalesi, Evliya Çelebi’nin ünlü seyahatnamesinde bahsettiği yerdir. Yüzyıllar boyunca bölgede hüküm süren medeniyetlerin önemli savaşlarında savunma merkezi olarak görev alan yapı, Selçuklu ve Osmanlı döneminde bir dizi tadilattan geçirildi. Büyük Erzincan depreminde yara alan yapının önemli bir kısmı günümüze kadar ulaşmayı başardı.

Şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunan Ekşisu Kaplıcaları, ülkemizinde en bilinen termal merkezlerinden biridir. Suyu genel olarak 33 derece etrafında seyreden merkez sodyum, magnezyum ve karbondioksit bakımından oldukça zengindir. 12 adet havuzu bulunan Ekşisu Kaplıcalarının çevresinde konaklama amaçlı müstakil evler, pansiyon ve oteller bulunur.

Kastamonu Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Kastamonu Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.