Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

Kocaeli Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Erzincan Uçak Bileti

Kocaeli Erzincan Uçak Bileti

Köklü bir tarihe sahne olan Erzincan M. Ö. 1050’li yıllarda Urartular ve Hititlilere ev sahipliği yapan bir bölgedir. Birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde bulunan kent, zaman içinde birçok kez doğal afetlere maruz kaldı. Bereketli topraklar üzerinde bulunan Erzincan, aynı zamanda birçok meyve ve sebze türü içinde elverişli bitki örtüsüne sahip.

Toros dağlarının bir uzantısı olan Munzur Dağları, volkanik kayalardan oluşur. Erzincan’ın kuzeyi, Tunceli’nin ise güneyinde yer alan bölge 3 bin metreyi aşan toplam 10 adet zirveye sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesinin batı kısmındaki en yüksek dağ zinciri olan bu doğal güzellik, şehirde mutlaka görülmesi gereken bir oluşumdur.

Üzümlü ilçesi sınırları içinde bulunan Altıntepe Ören Yeri, tarih boyunca farklı uygarlıkların mesken yeri olarak kullanıldı. Bizans, Urartu ve Osmanlı’nın hüküm sürdüğü ören yeri; kale duvarları, saray kompleksi, iç kale, antik kalıntılar ve mezarlardan oluşur. 1938 ve 1956 yıllarında meydana gelen soygunlar sonucunda Türkiye genelinde adını duyuran bölge yıl içinde Erzincan’ın en çok turist çeken bölgelerinden biridir.

Kocaeli Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Kocaeli Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.