Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

Kütahya Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Erzincan Uçak Bileti

Kütahya Erzincan Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun önde gelen şehirlerinden biri olan Erzincan, ülkemizin en önemli nehirlerinden olan Fırat Nehrine ev sahipliği yapar. Yemyeşil bir doğanın hakim olduğu kent, dört mevsim boyuncada tabiatın en güzel renklerine hakimdir. Kanyonları, gölleri, kent ormanları ile huzurun adresi olan Erzincan, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de dikkat çeker.

Erzincan’ın en önemli yapılarından biri olan Abrenk Kilisesi, bir Ermeni mimarisidir. Tercan ilçesinin Üçpınar Köyü yakınında yer alan yapı, Erzincan şehir merkezine 95 kilometre uzaklıktadır. 1854 yılına ait bir eser olan kilise, en sağlam Ermeni yapılarından biri olarak göze çarpar. ”Sarp Davit Ermeni Kilisesi” olarak da adlandırılan yapı görkemli şapeli ve dikili taşları ile göz kamaştırır. 12. yüzyıla dayanan figürleri ile dikkat çeken yapı, Vank Dağı üzerindedir.

Refahiye ilçesinde yer alan Köroğlu Mağarası, şehrin en dikkat çekici doğal güzelliklerinin başında gelir. Köroğlu’nun ayak izlerininde bulunduğu merkez, Erzincan şehir merkezine 80 kilometre uzaklıktadır. Doğal güzelliği ile görenleri şaşırtan Köroğlu Mağarası ilginç oluşumları ile bir hayli dikkat çeker.

Kütahya Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Kütahya Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.