Çok ucuz fiyatlarla Malatya Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Malatya Erzincan uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Erzincan Uçak Bileti

Malatya Erzincan Uçak Bileti

Anadolu’nun en verimli ve tarihsel değeri yüksek şehirlerinden olan Erzincan, yöresine ait kültürel özellikleri ile ön plana çıkar. Orta Çağ mimarisinin en güzel eserlerine ev sahipliği yapan şehir, Türk İslam yapıları ile inanç turizminin aktif olduğu merkezlerden birini simgeler. Tarih boyunca özellikle Hitit ve Urartu uygarlıklarına başkentlik yapması ile tanınan Erzincan, bu dönemin en ilgi çekici mimarilerine de ev sahipliği yapar. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde yer alan arkeolojik kalıntılar ile kent günümüzde hala tarihsel açıdan araştırılmaya değer özellik taşır.

Dünyanın en büyük ve görkemli kanyonları arasında kendini gösteren Karanlık Kanyon, Kemaliye ilçesi sınırlarındadır. Sarp ve dik yamaçlar arasında gizli bir hazine olan bu güzellik, şehrin en ilgi çekici doğal güzellikleri arasındadır. Yılın her mevsimi yoğun bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapan kanyon, doğa sporları içinde oldukça elverişlidir.

Termal kaynakları ile adından bahsettiren kent, Erzincan Ilıcasının altından çıkan yer altı suyu ile kalp ve damar hastalıkları, cilt rahatsızlıkları ve romatizma gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmesi ile ünlüdür. Etrafında çeşitli otellerin yer aldığı Erzincan Ilıcası, yıl içinde yerli turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bir merkezdir.

Malatya Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen

belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Malatya Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.