Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Alanya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum'dan Alanya'ya her gün en az bir defa uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır. Alanya aktarmalı tüm uçuşlarınızı Antalya Havalimanından gerçekleştirebilirsiniz.

Erzurum Alanya  uçak bileti al!

Sizde Erzurum'dan Alanya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Erzurum Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya'da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Alanya Uçak Bileti 300x175 Erzurum Alanya Uçak Bileti

Erzurum Alanya Uçak Bileti

Antalya'nın gece hayatı ile ünlü ilçesi Alanya, yaz aylarında ülkemizin en fazla turist ağırlayan noktalarından biridir. Muhteşem sahilleri ile yerli ve yabancı gezginlerin akın ettiği ilçenin barları ve gece eğlencesi için tercih edebileceğiniz mekanları her daim hareketlidir.

Kent aynı zamanda tabiatının yanı sıra farklı uygarlıkların tarihini aydınlatan mimari yapıları ile de beğeni kazanır. Muhteşem manzaraları eşliğinde güzel bir seyir sunan bu yapıları gezmek oldukça keyif vericidir.

Günümüzde ülkemizin özgünlüğünü bozmadan varlığını sürdüren yapıları arasında yer alan Alanya Kalesi, şehrin en görkemli sembolüdür. Geniş bir alana sahip olan kale, aynı zamanda kentin en güzel manzarasını da ayaklar altına alır.

Erzurum Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum'da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı'ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi'ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı'nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Erzurum Alanya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı