Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de.  Ağrı’dan Erzurum’a her gün en az üç uçuş yapılır. Ağrı’dan Erzurum’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber  minimum 6 saat 10 dakika sürer.

Ağrı Erzurum uçak bileti al!

Ağrı’dan Erzurum’a seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Erzurum uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Erzurum uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Erzurum Uçak Bileti

Ağrı Erzurum Uçak Bileti

Erzurum, hem tarihi yerleri hem de doğal alanları ile turistlerin ilgisini çeken illerimizden biri. Erzurum genellikle kış turizmini sevenlerin uğrak yerlerinden. Palandöken Kayak Merkezi’nde dünyanın en uzun ve  dik kayak pistleri bulunuyor. Burada keyifli zaman geçirebilirsiniz. Erzurum merkezde bulunan saat kulesi ise kırmızı tuğlaları ile dönemin mimari tarzını yansıtan güzide bir yapıt. 12 ya da 13. yüzyılın başlarında yapıldığı düşünülen Üç Kümbetler ilginizi çekebilecek başka bir tarihi yapı.

Ferahlamak ve gürül gürül suyu ile eşsiz bir manzaraya şahit olmak istiyorsanız uğramanız gereken yer Tortum Şelalesi… Şelale çevresindeki piknik alanlarında oturup manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Nevşehir’deki peri bacalarına benzer bir yapı da Erzurum’da bulunmakta. Narman Peribacaları, Erzurum ‘da görm ek isteyebileceğiniz bir başka doğal yer.

Ağrı Erzurum Uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Erzurum’a ya da Erzurum’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Erzurum uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Ağrı Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.