Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Aydın’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 20 dakikadır.

Erzurum Aydın uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Aydın Uçak Bileti

Erzurum Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinin iç kesimlerinde yer alan Aydın, sahip olduğu ilçeleri ile Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biridir. Aydın Kuşadası, Didim ve Söke gibi sahil kasabaları ile bahar ve yaz aylarında ülkemizin tatil başkentleri arasında yer alır. Termal kaynaklar üzerinde bulunan konumu neticesinde bölge yazın olduğu kadar kış aylarında da turizme oldukça elverişlidir. Kıyı şeridinin hareketli olduğu kent, iç kesimlerde binlerce yıl öncesine dayanan arkeolojik kalıntılar ile tarihçilerin oldukça ilgi duyduğu noktalardan biridir.

Aydın ve Muğla arasında olan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölüdür. Menderes Nehrinin sebep olduğu alüvyonlar ile Bafa Gölünün zaman içinde kıyı şeridinden uzaklaşıp iç taraflara yaklaştığı bilinir. Göl, dağlardan gelen kaynak suları beslenir. Aynı zamanda önemli kuş göç yolları üzerinde yer almasından dolayı gözlem merkezi olarak da kullanılır.

Kuşadası şehrin doğal güzellikleri ile ünlü olduğu kadar, tarihi değeri de yüksek olan ilçelerinden biridir. Birbirinden güzel plajlara ev sahipliği yapan Kuşadası Sevgi Plajı, Güvercin Ada Plajı ve Kadınlar Plajı ile yaz aylarında doluluk oranı yüksek bölgelerden biridir.

Erzurum Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Erzurum Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı