Çok ucuz fiyatlarla Giresun Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Erzurum’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

Giresun Erzurum uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Erzurum Uçak Bileti

Giresun Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun en büyük ili olan Erzurum, özellikle ikliminden ve coğrafi konumundan dolayı kış sporlarına yatkınlığı ile bilinir. Anadolu medeniyetleri arasında oldukça önemli bir yer tutan şehir, değerli Türk İslam eserlerine de ev sahipliği yapar.

İnanç turizmi açısından sıklıkla tercih edilen kent çok sayıda kümbet, cami ve medrese barındırır. Kitabesi bulunmayan Çifte Minareli Medresenin İlhanlı Hanedanlarından Padişah Hatun’a veya Alaaddin Keykubat’ın kızı Hundi Hatun’a yaptırıldığı bilinir. Çifte Minarenin yapılış tarihi tam olarak bilinmese de bazı eserlerinin 13. yüzyıla ait olduğu tahmin edilir. Kentin en önemli tarihsel sembollerinden biri olan minare, Osmanlı ve Selçuklu dönemi mimarisinin izlerine sahiptir.

Erzurum, Artvin ve Bayburt il sınırlarını kapsayan Çoruh Vadisinin, 150 kilometre uzunluğu bulunur. Allahuekber, Yalnız Çam ve Doğu Karadeniz Dağları arasında bulunan Çoruh, kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleri açısından oldukça ilginç bir görünüme ev sahipliği yapar. Cennet havası ile görenleri büyüleyen Çoruh Vadisi, aynı zamanda dünya üzerinde farklı bitki türlerinin yetiştiği bölge olarak da ayrıcalığını gösterir.

Giresun Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Giresun Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı