Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 25 dakikadır.

Kütahya Erzurum uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Erzurum Uçak Bileti

Kütahya Erzurum Uçak Bileti

Palandöken’in eteklerine kurulu olan Erzurum, Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biridir. Türk İslam eseri örnekleri ile dikkatleri üzerine toplayan kent, tarihi yapılar ile çevrilidir. Doğu Anadolu’nun en büyük ve belirgin şehri olarak göze çarpan Erzurum, farklı uygarlıkların kültürel özellikleri ile de adından söz ettirir.

Anadolu Selçuklu mezar yapılarının en güzel örnekleri olarak dikkat çeken Üç Kümbetler, şehrin ilgi uyandıran mimarisidir. İslam alemi içinde oldukça önemli bir yere sahip olan yapıların en büyüğü Emir Saltuk’a aittir. Diğer iki kümbetin kime ait olduğu bilinmeyen yapılar sivri koni şekli ile oldukça ilgi çekicidir. 14. yüzyılın en belirgin mimarilerinden birini simgeleyen Üç Kümbetler, muhteşem mimarisi ile yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Türkiye’nin en gözde ve görkemli doğal güzelliklerinden biri olarak bilinen Tortum Şelalesi, Tortum Çayının birikiminden meydana gelir. 20 metre genişliğinde ve 50 metre yüksekliğinde olan şelale yüksek debisi ile ünlüdür. Türkiye’nin en yüksek şelalelerinden biri olan Tortum Şelalesi şehirde doğanın en güzel yüzünü ifade eder.

Kütahya Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Kütahya Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.