Çok ucuz fiyatlarla Sinop Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

Sinop Erzurum uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Erzurum Uçak Bileti

Sinop Erzurum Uçak Bileti

Günümüzde Doğu Anadolu’nun en gelişmiş şehri olarak varlığını gösteren Erzurum, Palandöken’in eteklerine kuruludur. Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biri olarak günümüze ulaşan Erzurum, yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlere ev sahipliği yaptı. Farklı inançlara ait özellikler taşıyan kent, bugün özellikle Selçuklu’dan kalma en önemli miraslara sahip çıkar. Kent tüm bunların yanı sıra ülkemizin kış sezonunda sıklıkla tercih edilen kayak merkezlerinden biridir.

Tarih boyunca belirli bir üne sahip olan Üç Kümbetler bugün Anadolu’nun en gözde yapılarından biridir. Anadolu Selçuklu dönemine ait olan bu Üç Kümbetin en büyüğü dışında diğer ikisinin kime ait olduğu bilinmez. 14. yüzyıla ait bir oldukları tahmin edilen yapılar muhteşem bir mimariye sahiptir. Heybetli görüntüsü ile beraber kümbetler bugün şehrin turizmine canlılık kazandıran en önemli yapılar arasında gösterilir.

Selçuklu sultanı tarafından 13. yüzyılın sonlarına doğru yapıldığı bilinen Çifte Minareli Medrese de bugün şehrin görülmeye değer bir başka önemli mimarisidir.

Sinop Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Sinop Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.