Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Ankara uçak bileti sarın almak için de TatilCity.NET. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Ağrı’dan Ankara’ya günlük üç uçuş düzenlenmektedir. Ağrı’dan Ankara’ya uçuş süresi aktarma dahilinde minimum 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Ağrı Ankara uçak bileti al!

Ağrı’dan Ankara’ya seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Ankara uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Ankara uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Ankara Uçak Bileti

Ağrı Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti ve İç Anadolu bölgemizin en uğrak yerlerinden Ankara‘da gezip görebileceğiniz pek çok bulunuyor. Bunlardan birincisi hiç şüphesiz Anıtkabir.. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının  yanı sıra Atatürk ve silah arkadaşlarının pek çok eşyasının sergilendiği müzeyi gezebilirsiniz. 4 bin yılı aşan bir geçmişe sahip olan ve şehrin simgelerinden olan Ankara Kalesi’ni görmenizi tavsiye ederiz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde ise Ankara çevresinde kazılarda çıkarılmış olan tarihi değerleri görebilirsiniz.

Selçuklu’dan günümüze kadar gelen tüm değerlerin sergilendiği Etnoğrafya Müzesi  özellikle Anadolu tarihi meraklıları için en uygun yer olacaktır. 1980 senesin de halka açılmış olan Devlet Resim ve Heykel Müzesi Cumhuriyet öncesi ve sonrası Türk plastik sanat eserlerinin görülebileceği bir yer. Yapımı 1923 yılında tamamlanan Cumhuriyet Müzesi , Kurtuluş Savaşı dönemi pek çok eşya ve belgeye sahip. 1967-1987 yılları arasında inşa edilmiş olan Kocatepe Cami, yerli yabancı bütün turistlerin en çok ilgi gösterdiği yapılardan. 1936 yılında yapımı tamamlanan Gençlik Parkı ise Ankara’da görülmeden geçilmeyecek yerlerden.

Ağrı Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, SunExpress, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Ankara’ya ya da Ankara’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Ankara uçak bileti Ahmed-i Hani Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

ankara

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Ağrı Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.