Çok ucuz fiyatlar ile Ankara Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Nevşehir‘e aktarmalı uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar ile beraber 3 saat 40 dakikadır.

Ankara Nevşehir uçak bileti al!

Sizler için servis bedelini çok düşük tuttuk. Ankara Nevşehir uçak bileti de sitemiz üzerinde çok ucuz fiyatlarla bulunuyor. Ucuz uçak bileti bulmak için doğru yerdesiniz!

Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Ankara - Nevşehir Uçak Bileti

Ankara – Nevşehir Uçak Bileti

Ihlara Vadisi, Peri Bacaları, Kapadokya ile dünyaca ünlü turistik bir yer olan Nevşehir’de görmeniz gereken pek çok doğal güzellik bulunuyor. Bunlardan ilki hiç kuşkusuz Kapadokya’dır. 60 milyon yıl önce lav ve küllerin oluşturduğu doğa harikası hem yurt içinden hem de yurt dışından turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.

Ürgüp’de ise Peri Bacalarını görebilir, yer altı şehirlerini ziyaret edebilirsiniz. Hasandağı volkanından püskürtülen lavların akarsu aşındırması sonucu oluşan Ihlara Vadisi pek çok tarihi mezar ve kiliselere ev sahipliği yapmaktadır. Kapadokya Kültür Merkezi ise daha çok bu yörede yaşamış insanların kültürel miraslarının sergilendikleri ilgi çekici bir yerdir. Hacı Bektaş Veli Müzesi’nde ise geleneksel derviş yaşamına ait pek çok değer sergilenmektedir.

Ortahisar’da bulunan Üzümlü Kilise, içerisinde pek çok üzüm motifi olduğundan bu isim ile anılmaktadır. Kapadokya vadilerinin en iyi gözüktüğü yer olan Uçhisar Kalesi mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler bakımından öne çıkıyor. Göreme kasabasına 2 km mesafede olan Göreme Açık Hava Müzesi tarihe adeta ışık tutan yerlendedir.

Ankara Nevşehir ucuz uçak bileti

Nevşehir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Ankara Nevşehir uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Ankara Nevşehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz fiyatlarla bulunuyor.