Çok ucuz fiyatlarla Rize Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

Rize Ankara uçak bileti al!

Sizde Rize’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Rize Ankara Uçak Bileti

Rize Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin başkenti Ankara, ülkemizin en büyük ve kalabalık ikinci şehridir. İç Anadolu sınırlarında yer alan bölge, tarihin ilk dönemlerinden beri aktif bir yerleşime ev sahipliği yapar. Yüzyıllar boyunca çeşitli milletler ve uygarlıklar tarafından hem önemli bir savunma merkezi, hem de mesken olarak kullanılan kent bugün pek çok uygarlığın temel yapılarına sahiptir. Kültürel açıdan oldukça geniş bir perspektife ev sahipliği yapan başkent, özellikle Osmanlı dönemini temsil eden yapıları ile dikkatleri üzerine çeker.

Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrinin yer aldığı Anıtkabir, ülkemizin başyapıtlarından biridir. Ankara’da gezilecek yerlerin başında gelen yapı Anıttepe’de yer alır. Yan tarafında Kurtuluş Savaşı Müzesinin de bulunduğu merkez, milli duyguları yansıtma şekli olarak yüksek bir maneviyata sahiptir. 2. Ulusal Mimarlık Döneminin en önemli örneği sayılan Anıtkabir, ülkemizin en değerli simgelerinden biri olması sonucu yerli ve yabancı gezginler tarafından merak uyandırır.

Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından kullanılan Ankara Kalesi, şehrin tarihi ile özdeşleşen en güzel yapılardan biridir. Muhteşem bir mimariye sahip olan kale, çevresindeki burçlar ile gösterişli bir duruş sergiler. Şehre hakim bir tepe üzerinde yer alan yapı aynı zamanda muazzam bir Ankara manzarası keyfi sunar. Kalenin etrafında şehre özgü hediyelik eşya dükkanları vardır.

Rize Ankara uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Rize Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.