Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

Kocaeli Ankara uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Ankara Uçak Bileti

Kocaeli Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti olan Ankara, bürokrasi şehri olması ile dünya genelinde belirli bir üne sahiptir. İç Anadolu Bölgesinde yer alan şehir Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş ikinci şehridir. Cumhuriyet tarihimizle ilgili yapı ve müzeler başta olmak üzere, yüzyıllar öncesine dayanan mahalle ve sokakları ile de kültürel tarzını her köşesinde yansıtır.

19. yüzyıl Osmanlı sivil mimarinin en güzel örneklerini ifade eden Hamamönü, özellikle son yıllarda Altındağ Belediyesi tarafından restore edilerek turizme kazandırıldı. Kültürel etkinliklere ayrılan sokakları, sanatsal aktiviteleri, çeşitli dönemlere ait müze ve sergi salonları ile gezginlerine oldukça keyifli anlar yaşatan Hamamönü her yaştan insana hitap eden bölümleri ile oldukça merak uyandırıcıdır.

Günümüze kadar hem savunma merkezi, hem de yerleşim yeri olarak aktif olarak gelen Ankara Kalesi, 4 bin yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Akkale isimli burcu ile özellikle bahar ve yaz aylarında keyifli etkinliklere kapılarını açan kale, çevresindeki hediyelik eşya dükkanları ve kafeler ile hoş bir yaşam alanı haline getirildi.

Kocaeli Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Kocaeli Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.