Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Tokat uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir'den Tokat'a haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 50 dakikadır.

Eskişehir Tokat uçak bileti al!

Sizde Eskişehir'den Tokat'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat'ta nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Tokat Uçak Bileti 300x157 Eskişehir Tokat Uçak Bileti

Anadolu'nun en eski kentlerinden biri olan Tokat, Türklerin eline geçene kadar farklı uygarlıklara sahne oldu. Birbirinden değerli yapıların yer aldığı Tokat, ülkemizin tarihi ve kültürel açıdan Osmanlı dönemini yansıtan kentlerinden biridir.

Yüzyıllar öncesine ait yapım tarihi ile Tokat Kalesi, günümüze kadar farklı medeniyetler tarafından hem savunma, hem de yerleşim yeri amacı ile yoğun olarak kullanıldı. Şehrin en yüksek tepelerinden birinde yer alan kale, günümüze kadar fazlasıyla tahribata uğrasa da heybetini hala korur.

Batı'dan gelen yolları Doğu'ya; Karadeniz'den gelen yolları ise Orta Anadolu'ya bağlayan Hıdırlık Köprüsü Tokat'ın en eski yapılarından biridir. 700 yıllık tarihi ile farklı uygarlıkların izlerini taşıyan köprü ilk yapıldığı dönemde olduğu gibi 5 gözlüdür. 151 metre uzunluğuna sahip olan yapı, 7 metre genişliğindedir. Hıdırlık Köprüsü, doğa fotoğrafı çekmek isteyenlerin sıklıkla kullandığı gizemli bir plana sahiptir.

17. yüzyılda yapılan Taşhan, Osmanlı döneminden günümüze kadar aktif olarak kullanılan bir handır. Açık bir avlunun yer aldığı Taşhan, dikdörtgen planlı yapısı ile Osmanlı mimarisinin izlerini günümüzde hala taşır. Yapı ‘Şehir Hanları' kategorisinin nadide örneklerinden biridir.

Eskişehir Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Eskişehir Tokat uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı