Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarma dahilinde 15 saat 25 dakika sürmektedir.

Ağrı Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Ağrı’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ağrı Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Ağrı Eskişehir Uçak Bileti

Ağrı Eskişehir Uçak Bileti

Ülkemizin hem yerel, hem de ulusal turizmde son yıllarda oldukça ilerleyen kenti Eskişehir, birbirinden güzel kültür, sanat ve eğlence faaliyetleri ile insanları büyüleyen bir şehirdir. Gezilecek yerler bakımından oldukça zengin noktalara sahip Eskişehir tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile hoş bir seyahat sunuyor.

Örnek olarak Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesinden ilham alınarak yapılan, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, şehrin sanatsal yönünü en iyi anlatan yerlerden biridir. Odunpazarı semtindeki tarihi evlerden birine açılan müzenin dışarıdan görünümü de şirin ve tarihi mimarisi ile ilgi çekicidir. Müzede, Büyükerşen ve öğrencilerinin yaptığı, ülkemizdeki ve yurt dışındaki  önemli sanatçı, politikacı ve düşünürlerinin balmumu heykeli yer alıyor.

Hem kültürel-mimari, hem de doğal güzellikleri bakımından ülkemizin ilklerine kucak açan şehirdeki Kentpark buna en güzel örneklerden birini teşkil eder. Türkiye’nin ilk yapay denizinin yer aldığı parkın içinden şehrin ünlü Porsuk Çayı geçiyor. Etrafında kocaman bir yaşam alanı oluşturulan Kentpark’ta uzunca yürüyüş yollar, kente özgü yöresel yiyeceklerin yer aldığı restoranlar, plaj ve oyun parkları yer alıyor.

Ağrı Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Ağrı Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ağrı Ahmed-i Hani Havaalanı içinden de Ağrı Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Ağrı Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı