Çok ucuz fiyatlar ile Bingöl Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Bingöl’den Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 15 saat 15 dakikadır.

Bingöl Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Bingöl Eskişehir Uçak Bileti

Bingöl Eskişehir Uçak Bileti

Eşsiz manzaralarıyla harika bir görüntü oluşturan Eşkişehir, günümüzde modern yapısı ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Şehir köklü geçmişinin yanı sıra barındırdığı pek çok güzellik ile de ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat rotası sunuyor.

İki Eylül Caddesi, şehrin en kalabalık ve eğlenceli noktalarından biridir. Her yaştan insana hitap eden faaliyetleri, alışveriş mağazaları, restoran ve kafeleri ile göz dolduran cadde, Eskişehir halkının buluşma noktasıdır. Aynı zamanda cadde, şehirde pek çok gezi rotasını birbirine bağlayan bir kavşak noktasıdır. Araç trafiğine kapalı olan İki Eylül Caddesinde, İstanbul İstiklal Caddesinde olduğu gibi tramvay hattı bulunuyor.

Ülkemizin ilk ve tek yerli üretimi olan Devrim Otomobili, Türkiye’nin sanayi devrimidir. Tülomsaş Fabrikası bahçesinde sergilenen otomobil, Türkiye’nin belli bir tarihine tanıklık ediyor. Aynı zamanda ülkemizin bir başka ilki olan Karakurt, Türkiye’nin ilk yerli üretimlerinden biridir. Büyük bir değere sahip olan bu iki eser de aynı yerde sergileniyor.

Eskişehir Havacılık Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı ve Balmumu Heykeller Müzesi şehrin görülmesi gereken değerleri arasındadır.

Bingöl Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Bingöl Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı