Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 15 dakikadır.

Dalaman Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Dalaman Eskişehir Uçak Bileti

Dalaman Eskişehir Uçak Bileti

Türkiye’nin en popüler şehirlerinden biri olan Eskişehir İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Frigyalılardan beri aktif bir yaşamın olduğu şehir, özellikle Friglerin muhteşem mimarileri ile hoş bir görüntü sunar. İç Anadolu Bölgesinde yer alan kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’e yakın coğrafi konumu ile de yıl içinde turizm amacı ile sıklıkla tercih edilen bir şehirdir. Özellikle belediye çalışmaları ile günümüzde modern bir görünüm kazanan Eskişehir, “öğrenci kenti” olması ile de büyük bir kitlenin ilgisini çeker.

Şehrin tarihi ve turistik noktalarından biri olan Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Eskişehir’in meşhur Lüle taşının en güzel şekilde sergilendiği yerlerden biridir. Eski dönemlerde han olarak kullanılan yapının son dönemlerde gerçekleştirilen restore çalışmaları sonucunda oldukça hoş bir mimarisi olan müzeye çevrildi. İki katlı geniş bir avluya sahip olan çarşı, oldukça samimi bir iç yapısı ile sıcacık bir ortama sahiptir. Lüle taşının yanı sıra şehre özgü pek çok yöresel simgesi ve el sanatları ürününün sergilendiği müze, günümüzde oldukça ilgi çekicidir.

Dalaman Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Dalaman Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.