Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 5 dakikadır.

Gaziantep Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Türkiye’nin sanata ve insana en saygılı kentlerinden biri olan Eskişehir, birbirinden güzel şehir manzaraları ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar. Özellikle son yıllardaki popülasyonu ile göz dolduran kent, tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra doğal güzelliği ile de oldukça ilgi çekicidir.

Son yıllarda gerçekleşen restorasyon çalışmaları ile şehre yeni bir yüz kazandıran Odunpazarı, Eskişehir’in en eski tarihli yerleşim yeridir. Tarihi evlerin rengarenk bir hale gelmesi ile şirin bir hale dönüşen bölge, kentin en çok turist çeken noktalarından biridir. Günümüzde Odunpazarı evleri sanat galerisi, restoran, müze, bar, ev ve butik otel gibi çeşitli amaçlar için kullanılır.

Sakarya Irmağı’nın şehirden geçen en uzun kolu olan Porsuk çayı, Eskişehir’in güzelliğine güzellik katan bir görsel şölen sunar. Gondol turları ile şehrin ortasında Venedik havası yaratan Porsuk Çayı, kentin pek çok bölümünde bir uzantıya sahiptir. Bunların arasında en güzelini ise Adalar oluşturur. Adalar etrafı geniş bir yaşam alanı haline çevrilen ve genç nüfusun günün büyük bir bölümünü geçirdiği keyifli yerlerden biridir.

Gaziantep Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Gaziantep Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı