Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Eskişehir’e haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Hakkari Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Eskişehir Uçak Bileti

Hakkari Eskişehir Uçak Bileti

Uzunca bir geçmişe sahip olan Eskişehir, özellikle son yıllarda Türkiye’nin en popüler şehirlerinden biri olması ile göze çarpar. Gerek kültürel faaliyetleri, gerekse şehir içi eğlence anlayışının hareketliliği ile kent, günümüzde gözde bir merkez haline geldi. Hamam kültürünün yoğun olduğu Eskişehir, günümüzde kaplıca turizmi için tercih edilen noktalar üzerinde yer alır.

Tarihi Odunpazarı Bölgesinin en göze çarpan kısmı Odunpazarı Evleridir. Restorasyondan geçen tarihi evler bambaşka bir yüze kavuşturuldu. Günümüzde bu evlerin büyük bir kısmı butik otel, restoran, kafe, bar, sanat merkezi, cam atölyesi ve sergi alanı olarak kullanılır. Rengarenk görüntüsü ile oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip olan bölge, Eskişehir’e gelen gezginlerin ilk duraklarından biridir.

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Merkezi her yaştan insana hitap eden bir yaşam merkezidir. Eskişehir Kütahya yolu üzerinde bulunan bu park Masal Şatosu, Eskişehir Hayvanat Bahçesi, Eti Sualtı Dünyası, Korsan Gemisi, Sabancu Uzay Evi, Esminyatürk, Türk Dünyası Kültür Merkezi gibi pek çok bölüme sahiptir.

Hakkari Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Hakkari Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı