Çok ucuz fiyatlarla Hatay Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Eskişehir’e haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 50 dakikadır.

Hatay Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Eskişehir Uçak Bileti

Hatay Eskişehir Uçak Bileti

‘Öğrenci kenti’ olarak simgelenen Eskişehir, özellikle son 10, 15 yıldır Türkiye’nin en popüler şehirleri arasına girmeyi başardı. Sahip olduğu belediyecilik anlayışı ile şehrin dört bir yanını her yaştan insana hitap edecek şekilde dizayn eden kent; sanat anlayışı, kültürel etkinlikleri, doğaya ve hayvana saygısı ile öne çıkar. Barındırdığı şehir güzelliği ve eğlence hayatı ile yerli ve yabancı pek çok turist çeken Eskişehir, şifalı suları ile de büyük bir kitleye hitap eder.

19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin eserleri olan Odunpazarı evleri, tüm şehirlerin aksine burada kültürel bir faaliyete dönüştürülmesi ile büyük beğeni toplar. Yapılan restorasyon çalışmaları neticesinde taşlı sokaklarının çevresinde rengarenk bir görünüme kavuşturulan yapılar günümüzde müze, cam sanat atölyesi, otel, ev, restoran ve dükkan amacı ile kullanılır.

Sakarya Irmağının en uzun kolu olan Porsuk Çayı, şehrin pek çok yerinden geçer. Bunların arasında en çok önem arz edeni ise Porsuk Çayı ve Adalar bölgesidir. Türkiye’de Venedik havasını yaratan gondol ve tekne turları ile şehrin içinden geçen Porsuk’un etrafında yüzlerce kafe, restoran ve bar bulunur.

Hatay Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Hatay Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı