Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 35 dakikadır.

Kütahya Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Eskişehir Uçak Bileti

Kütahya Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde bulunan Eskişehir, ülkemizin sıklıkla tercih edilen turizm şehirlerinden biridir. Sahip olduğu kültürel zenginlikler ile yaz ve kış olmak üzere yoğun oranda yerli ve yabancı gezginin daimi adresi olan Eskişehir, Türkiye’nin ‘öğrenci kentidir.’ Gece ve gündüz aktif bir şehir hayatına sahne olan şehir, doğal ve tarihi güzellikleri ile de adından söz ettirir.

Sakarya Irmağının en uzun kolu olan ve şehrin pek çok bölümünden geçen Porsuk Çayı dört mevsim boyuncada kent hayatının aktif olduğu en önemli merkezlerden biridir. Eskişehir’in güzelliğine güzellik katan çayın en ilgi çekici kolu ise Adalar bölgesidir. Sağlı ve sollu pek çok kafe, restoran ve alışveriş merkezinden meydana gelen Adalar, kente gelen her kesimden gezginin ilgi odağıdır.

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, eğlenceye ve bilime ayrılan ayrı bölümleri ile şehrin turizmini canlı tutan noktalar arasındadır. Son yıllarda ülkemizde yapılan en kapsamlı eğlence ve kültür merkezlerinden biri olan Sazova, Eskişehir’de gezilmesi gereken başlıca yerlerden biridir.

Kütahya Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Kütahya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.