Çok ucuz fiyatlarla Van Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Eskişehir’e her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Van Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Van’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Van Eskişehir Uçak Bileti

Van Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Eskişehir, özellikle son yıllarda ülkemize gelen yabancı gezginlerin uğrak noktalarından biri haline geldi. Sahip olduğu hareketli şehir yapısı nedeniyle “öğrenci kenti” olarak da adından bahsettiren Eskişehir, uzun yıllar boyunca büyük bir öğrenci nüfusuna ev sahipliği yaptı. Geniş ve ışıltılı caddeleri, yeşille iç içe olan meydanları, alışveriş mağazaları ve restoranları ile cıvıl cıvıl bir kent olan Eskişehir, görmekten keyif alacağınız bir turizm adresidir.

Sakarya Nehrinin en uzun kolu olan Porsuk Çayı ve etrafında şekillenen şehir hayatı Eskişehir’de görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Yediden yetmişe insanların ilgisini çeken Porsuk Çayı, aynı zamanda oldukça hoş mimarisi ile de tam bir cazibe merkezidir.

Van Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Van Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı