Çok ucuz fiyatlarla Amasya Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Gaziantep’e günlük en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma dahilinde 4  saat 15 dakika sürmektedir.

Amasya Gaziantep uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Gaziantep’e seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Gaziantep uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Gaziantep uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Amasya Gaziantep Uçak Bileti

Amasya Gaziantep Uçak Bileti

Tarihi, doğal güzellikleri ve mutfağı ile dünyaca ünlü ilimiz Gaziantep‘te gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Gaziantep seyahatinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Gaziantep Kalesi bulunuyor. Roma döneminde yoğun bir şekilde kullanılan kale Alleben Deresi’nin güneyinde buluna bir tepe üzerine kurulmuş. Şehrin savunması amacıyla kurulmuş olan bu tarihi kale günümüze kadar gelebilmiş göremli bir yapıda. Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Bayaz Ahmet Efendi tarafından 1909 yılında yaptırılmış olan Bayazhan içerisinde bulunuyor. Müzede şehrin tarihi, kültürü, şehir ve çevresinde çıkarılan tarihi eserleri görebilirsiniz.

Tarihi kentlere ilginiz varsa Zeugma Antik Kenti’ni görmeden şehirden ayrılmayın. Bu antik kent Fırat Nehri’nin en sığ noktasında bulunduğundan pek çok zaman ticaret merkezi olarak kullanılmış. Zeugma Mozaik Müzesi’nde bu antik kentten çıkarılan ve Roma dönemine ait olan mozaikleri de görebilirsiniz. Hüseyin Paşa tarafından 18. yüzyılda yapılmış olan Zincirli Bedesten’te şehre özgü el işçiliği ile yapılmış takılar veya hediyelik eşyalar bulmanız mümkün. Eğer Gaziantep’ten bir hatıra kalsın isterseniz uğramanızı öneririz.

Amasya Gaziantep Uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Gaziantep’e ya da Gaziantep’ten Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Amasya Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.