Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Bingöl Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Gaziantep‘e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Bingöl Gaziantep Uçak Bileti

Bingöl Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep, ülkemizde binlerce yıllık köklü geçmişi ve şehirde görülmesi gereken yapılarının yanı sıra; gurmelere layık lezzetleri ile de dillere destandır.

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, yalnızca Türkiye’de değil, dünya çapında da adını duyurmuştur. 1700 metrekarelik mozaik ile dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi unvanını bulunduruyor. Pek çok turistin yoğun ilgisi ile karşılaşan müze, şehirde görülmesi gereken yerler listesinde başlardadır. Halfeti üzerinden yapılan tekne turu ile birlikte bölgeyi gezerek de ulaşabileceğiniz Rumkale, Gaziantep’in eşsiz doğal güzellikleri arasındadır. Yapımı Hristiyanlık dönemlerine dayanan Rumkale, tarihi bir kent havası taşır.

M.Ö. 3600’lü yıllara dayanan büyük tarihi ile Gaziantep kalesi, günümüzdeki görünümünü 16. Yüzyılda Osmanlılar döneminde almıştır. Şehrin yüksek bir tepesinde yer alan kalenin etrafı yeşillik içindedir.

Parkantep Harikalar Diyarı, şehrin günümüz eğlence anlayışının yansıtıldığı büyük bir tesistir. Antep’i ziyaretiniz esnasında eğlenceli aktivitelerde bulunmak istiyorsanız, Parkantep tam size göre! Etrafında pek çok restorana sahip tesisin içinde farklı şekilde üniteler bulunuyor. Gaziantep’e gittiğinizde Yeni Han’ın yöresel dokusu ve Emine Göğüş Gaziantep Mutfak Müzesi görülmesi gereken yerler arasındadır.

Bingöl Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. SunExpress uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Bingöl Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.