Çok ucuz fiyatlarla Alanya Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 25 dakikadır.

Alanya Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Gaziantep ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Alanya Gaziantep Uçak Bileti

Alanya Gaziantep Uçak Bileti

Anadolu’nun güzide noktalarından olan Gaziantep, çeşitli kültürlerin, yüzyıllara dayanan tarihi geçmişin ve birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kenttir. Günü birlik dahi olsa yıl boyunca en çok turist çeken noktalardan olan kent özellikle dünya genelinde marka değeri taşıyan baklavası ile gezginlerinden tam puan almayı başarır.

Kentin karakteristik havasını asırlardan beri en güzel şekilde muhafaza eden yerlerin başında sabahın erken saatlerinden itibaren hareketlenmeye başlayan Bakırcılar Çarşısı gelir. Dar ve uzun sokaklara ayrılan bölge, Osmanlı döneminden kalma 500 yıllık geleneğin devamıdır. Bakır madeninden şehrin kültürüne has gündelik veya hediyelik eşyaların elde edildiği çarşı, aynı zamanda Antep’e özgü yöresel lezzetleri bulabileceğiniz adrestir.

Alanya Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Alanya Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.