Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Dalaman Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Dalaman Gaziantep Uçak Bileti

Dalaman Gaziantep Uçak Bileti

Çağlar boyunca çok farklı kültürlerin ayak bastığı bir nokta haline gelen Gaziantep, ülkemizin tarihsel süreçlerini en yalın hali ile sunan bölgelerden biridir. Birbirinden farklı medeniyetlerin uzun yıllar boyunca egemenliği altına giren Gaziantep; günümüzde kozmopolit mimarisi, kiliseden camiye çevrilen binaları, köprüleri, hanları ve manastırları ile dikkatleri üzerine çeker. Yalın hali ile de yadsınamaz bir güzelliğe kapılarını açan şehir, apayrı noktaları ile görenleri kendine hayran bırakır. Aynı zamanda Türkiye’nin önemli gastronomi şehirlerinden biri olan kent, yöresine özgü lezzetleri ile de yerli ve yabancı pek çok gezginin ülkemizdeki uğrak noktasıdır.

Türkiye’nin en cezbedici noktalarından birine ev sahipliği yapan Gaziantep, özellikle ilk yerleşim yeri olan ve Osmanlı’nın ilk dönemlerine dayanan şehir mimarisi ile dikkatleri üzerine çeker. Yüksek duvarlarla beraber dış mekanlardan soyutlanan yapılara sahip geleneksel tarzdaki evler, şehrin dar ve taşlı sokaklarında sizi karşılar. Dönem insanının hayat tarzına uygun bir şekilde inşa edilen karakteristik yapıya sahip tarihi Gaziantep evleri, aynı zamanda dışarıdan verdiği keyifle birlikte hoş bir görüntü sunar.

Dalaman Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Dalaman Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.