Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 15 dakikadır.

Eskişehir Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Gaziantep Uçak Bileti

Eskişehir Gaziantep Uçak Bileti

Dünyaca ünlü baklavasının lezzetini bilenleri kendine defalarca çeken Gaziantep, binlerce yıl öncesine dayanan köklü tarihi ile de önemli bir merkezdir. Ülkemizin yöresel dokusu bozulmayan eşsiz kentlerinden biri olan Antep, çeşitli uygarlıkların hüküm sürdüğü topraklarda yer alır. Günümüzde oldukça önemli tarihi yapılara ev sahipliği yapan şehir, ilgi çekici kültürü ve doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir güzelliktedir.

Dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, 2011 yılında açıldı. İçinde Antep ve çevresine ait binlerce yıl öncesine dayanan önemli eserlerin yer aldığı mozaik müzesi, tarihsel zenginliği ile ülkemizin de en önemli müzeleri arasındadır. Meşhur Çingene Kız Mozaiği ve yüzlerce eseri içinde barındıran mekan, görülmeye değer önemli bir tarih barındırır.

Tarihi Hristiyanlığın ilk zamanlarına dayanan Rumkale, ülkemizin cennet köşelerinden biridir. Ada kent görünümünde olan antik kent, binlerce yıllık geçmişi neticesinde pek çok uygarlık tarafından günümüze kadar gelen kalıntılara kucak açar. Adaya en güzel ulaşım ise tabiatın tüm güzelliğine şahit olunabilecek Halfeti üzerinden yapılan tekne turudur.

Eskişehir Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Eskişehir Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı