Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Gaziantep’e haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 40 dakikadır.

Hakkari Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Hakkari Gaziantep Uçak Bileti

Hakkari Gaziantep Uçak Bileti

Anadolu’nun en köklü şehirlerinden biri olan Gaziantep; camileri, manastırları, höyükleri, kaleleri, surları, müzeleri, antik kentleri ile farklı dönemlere ve medeniyetlere ait oldukça önemli değerler barındırır. Şehrin dört bir yanı tarih kokan Antep, farklı kültürel yapısı, gelenek ve görenekleri ile de hoş bir izlenim çizer. Tarihi sokakları ile hala Osmanlı havasını koruyan kent, aynı zamanda yöresel lezzet bakımından da ülkemizin önde gelen yerleşim yerlerinden biridir.

500 yıllık bir geleneğe kucak açan Bakırcılar Çarşısı bir diğer adı ile de Şahinbey olarak bilinir. Sabahın erken saatlerinde işlerine başlayan zanaatkarlar bakır madeninden çeşitli aletler ve gündelik eşyalar elde eder. Sağlı sollu bir çok dükkanın yer aldığı bu çarşı dar ve taşlı sokağı ile önemli bir kültürü simgeler. Bakırcılar Çarşısı pek çok el sanatları ürünleri satan hediyelik eşya dükkanları ile çevrilidir.

Eski dönemlerde özellikle Osmanlı kültüründe bedestenler, halkın önemli alışveriş ihtiyacını karşıladığı mekanlar olarak bilinir. Yan yana olan Zincirli Bedesten, Kemikli Bedesten ve Hüseyin Paşa Bedesteni önemli restorasyonlardan geçerek hizmete açık olan şehrin önemli yapılarıdır.

Hakkari Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Hakkari Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı