Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Kayseri Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Gaziantep Uçak Bileti

Kayseri Gaziantep Uçak Bileti

Gölleri, tarihi yapıları, müzeleri, kiliseleri, antik kentleri çerçevesinde köklü bir tarihe kapılarını açan Gaziantep, aynı zamanda lezzetli yemekleri ile gastronomi şehridir. İslam alemi için değerli yapılara ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda inanç turizmi merkezi olarak da adından söz ettirir. Kendine özgü kültürel özellikleri neticesinde farklı bir atmosfere kapılarını açan şehir bunun yanı sıra doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar.

Özellikle şehir merkezinin dar ve taşlı sokaklarında kendini gösteren Gaziantep evleri, şehrin en şirin ve göz alıcı yapılarıdır. Dış mekandan olabildiğince soyutlanan bu evler genellikle iki ve üç kattan meydana gelir. İçinde geniş bir avlusu bulunan yapıların aynı zamanda bahçeleri de mevcuttur. Gaziantep evleri günümüzde farklı amaçlar için ziyarete açıktır.

500 yıllık bir geleneğe sahip çıkan Bakırcılar Çarşısı günümüzde ‘Şahinbey’ olarak adlandırılan Eski Saray Caddesinde bulunur. Bakır madeninden yapılan pek çok günlük eşya ve aletin sergilendiği bölge, 19. yüzyılda Osmanlı döneminin önemli bir ticaret kolu olarak kullanılması ile ünlüdür.

Kayseri Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Kayseri Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.