Çok ucuz fiyatlarla Muş Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

Muş Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Muş Gaziantep Uçak Bileti

Muş Gaziantep Uçak Bileti

Tarihi ve kültürel turizmi sevenler için biçilmiş kaftan olan Gaziantep, Anadolu’nun geçmişten beri en önemli şehirleri arasında yer alır. Stratejik konumundan dolayı kültür alışverişinin yoğun olarak yaşandığı görülen kent, bugün ülkemizin en çok rağbet gören illerinden biridir. Gastronomi konusunda yeni bir sayfa açan Gaziantep, birbirinden güzel lezzetleri ile dünyanın pek çok yerindeki yerli ve yabancı gezgin tarafından merak uyandırır. Doğal güzellikleri ile de misafirlerini tatmin eden şehir, cezbedici bir güzelliğe sahiptir.

500 yıllık bir geleneği günümüzde hala yaşatmayı sağlayan Gaziantep Bakırcılar (Kazancılar) Çarşısı, her bir noktası tarih kokan sokaklara sahiptir. Yüzyıllar boyunca bakır, altın ve madenden işlenen eşyaların hayat bulduğu çarşı, sabahın erken saatlerinden itibaren hareketlenmeye başlar. Osmanlı döneminde önemli bir ticaret merkezi olarak varlığını sağlamlaştıran bölge, bugün hala aynı özenle bakır işçiliğini icra eder. Şehrin dar, taşlı ve uzun sokaklarında sağlı sollu dizili pek çok bakır ustasının hayat verdiği Bakırcılar Çarşısı hediyelik eşya dükkanları ile şehre özgü hatıralar bulabileceğiniz yerdir. Aynı zamanda çarşıdaki seyyar satıcılarda Gaziantep’in nefis yöresel lezzetlerini tatma imkanı da vardır.

Muş Gaziantep uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Muş Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.