Çok ucuz fiyatlarla Ordu Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Ordu Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Ordu Gaziantep Uçak Bileti

Ordu Gaziantep Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesini kendine özgü yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Gaziantep, ülkemizde görmekten keyif alacağınız yerler arasındadır. Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında olan Gaziantep mutfak özgünlüğü ve el sanatları çalışmaları ile beğeni kazanır. Köklü bir tarihe sahip olmasının sonucunu bugün en güzel şekilde sergileyen Antep; tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile ilgi odağıdır. Köklü bir tarihe sahip olmasından dolayı yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklara kapılarını açan Gaziantep, her bir sokağında bu özelliğini yansıtan yapılara ev sahipliği yapar.

Şehre farklı bir hava katan Gaziantep Kalesi, kentin en önemli noktalarından biridir. Yerleşimin en karanlık tarihine kadar ışık tutan kale yüzyıllar boyunca farklı uygarlıkların hem savunma, hem de mesken merkezlerinden biri olarak varlığını sürdürdü. İçinde Gaziantep Savunması ve Kahramanlık Panaroma Müzesine de ev sahipliği yapan kalenin Roma dönemine dayandığı bilinir. İç ve dış surların mimarisi kadar manevi hazzın da doruklarda yaşandığı kale aynı zamanda bir direnişin sembolüdür.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Antep’i ziyareti sırasında konakladığı ev, günümüzde Gaziantep Atatürk Anı Müzesi olarak ziyarete açıktır. Atatürk’e ait kişisel eşyaların ve fotoğrafların sanatseverlerle buluştuğu müze aynı zamanda Kurtuluş Savaşı sırasında vatanı savunan ve kahramanlığı niteleyen pek çok olayın sinemasyon olarak anlatıldığı yerdir.

Ordu Gaziantep uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Ordu Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.