Çok ucuz fiyatlarla Sivas Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

Sivas Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde yılın her mevsimi Sivas Gaziantep ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Gaziantep Uçak Bileti

Sivas Gaziantep Uçak Bileti

Köklü geçmişi ile her sokağında ayrı bir hazine saklayan Gaziantep, bugün ülkemizin en dikkat çeken şehirlerinden biridir. Gastronomi dalında dünyaca ünlü tatlara ev sahipliği yapan kent, bu özelliği ile her mevsim yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır. Kendine has karakteristik mimarileri, kültürel değerleri ve sıcacık insanları ile hoş bir atmosfere kapılarını açan Antep aynı zamanda gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde bulunan doğal güzellikleri ile göz alıcıdır.

İçe dönük yaşam tarzını en güzel şekilde betimleyen ve muhteşem mimarileri sizinle buluşturan Antep’in her sokağı geleneksel evleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Genellikle iki veya üç kattan meydana gelen bu yapılar geniş bahçelere, avlulara ve havuzlara sahiptir. Günümüzde hala pek çok insanın yaşamını devam ettirdiği bu evler çeşitli amaçlar ile ziyaretçilerine açıktır.

Farklı milletler tarafından üzerine devamlı olarak eklemeler yapılan Gaziantep Kalesi, kentin sembollerinin başında gelir. Çeşitli kulelerden ve burçlardan meydana gelen yapı 25 metre yüksekliktedir. Günümüzde hala ziyarete açık olan kale, şehrin en keyifli seyir noktalarından biri temsil eder.

Sivas Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Gaziantep  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Sivas Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.