Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Kütahya'ya haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 40 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Kütahya otelleri de Tatil City'de.. Ucuz tatil arayanlara kampanyalar ile uygun fiyatlı Kütahya uçak bileti web sitemizde!

Kütahya Otelleri

Kütahya'da yapılacak şeyler

Kütahya'ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Kütahya'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Kütahya gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Kütahya ucuz uçak bileti

Gaziantep Kütahya uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Kütahya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya'da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Kütahya Uçak Bileti 300x225 Gaziantep Kütahya Uçak Bileti

Frigyalıların uzun yıllar boyunca hakimiyeti altında olan Kütahya, Ege Bölgesinde yer alır. Yemyeşil doğası ile görülmesi gereken birçok noktaya sahip olan şehir, tarihi yapıları ile de oldukça ilgi çekicidir. Aynı zamanda termal su kaynakları üzerinde bulunan Kütahya, sağlık ve kaplıca turizminin de yoğun olarak yaşandığı bölgelerden biridir.

Kütahya, Eskişehir ve Afyon illeri arasında toprakları bulunan Frig Vadisi, şehrin en eski yapılanmasıdır. Geniş bir araziye yayılan Frig Vadisi, 3000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Ayazini Kilisesi ve Avdalas Kalesinin yer aldığı vadi, antik çağlarda yöre halkı tarafından ev olarak kullanılması ile bilinir. Yer altı şehirleri, peri bacaları ve kaya mezarlarının bulunduğu bölge kayaların oyulması sonucu büyük bir yaşam alanına çevrildi. Trekking için elverişli topraklara sahip olan vadi, aynı zamanda Frig Yolu ile Türkiye'nin en uzun 3. yürüyüş parkuruna sahiptir. Frig Vadisi, Kütahya şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta yer alır.

Türkiye'nin muhteşem görselliğe sahip olan bölgelerinden biri Domaniç Ormanlarıdır. 30 kilometrelik yürüyüş parkuru bulunan Domaniç, dört mevsim boyuncada tabiatın en güzel renklerini sergiler.

Gaziantep Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı'nda beklerken kafe, restoran ve ATM'lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ'ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ'ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Gaziantep Kütahya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı