Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Giresun’a her gün ortalama 12 uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahilinde olmakla beraber ortalama 8 saat sürmektedir.

Antalya Giresun uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Antalya Giresun uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Giresun Uçak Bileti

Antalya Giresun Uçak Bileti

Karadeniz denildiğinde akla ilk gelen şehirlerden olan Giresun yemyeşil doğası, berrak denizi, yaylaları ve kaleleri ile görenleri mest eden bir şehrimiz. Giresun’a seyahatinizde gezip görebileceğiniz, ziyaret edebileceğiniz pek çok yer var. Giresun yaylaları her sene pek çok turisti kendisine çeker. Doğa harikası olan bu yaylaların manzarasına doyamazsınız. Paşakonağı Yaylası, Bektaş Yaylası, Gölyanı Yaylası bunlardan bazılarıdır. Giresun’a gittiğinizde mutlaka yaylaları ziyaret etmeden dönmeyin. Bunun yanında tarihi kalelere merakınız varsa Giresun, geçmişten günümüze kadar gelebilmiş pek çok tarihi kaleye de ev sahipliği yapıyor. Bedrama Kalesi, Giresun Kalesi ve Tirebolu ziyaretinizde mutlaka uğramanız gereken Tirebolu Kalesi sizi oldukça etkileyecek.

Görele Sis Dağı, Giresun’un etkileyici dağlarından sadece bir tanesi. Sislerle kaplı bu dağın manzarasını görmek isteyebilirsiniz. Fatih Sultan Dönemi uç beylerinden Seyyid Vakkas’ın türbesi de Giresun’da yer alıyor. Giresun’un alınması beraberinde pek çok yardımı dounan bu uç beyinin türbesini ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Mavi ile yeşili bir araya getiren muazzam güzellikteki Kuzalan Şelalesi ile serinlemek isteyen ve manzaranın tadını çıkarmak isteyenlerin uğraması gereken bir yer.

Antalya Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Giresun’a ya da Giresun’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Giresun uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Antalya Giresun uçak bileti web sitemizde çok ucuz!