Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 10 saat 10 dakikadır.

Elazığ Giresun uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Giresun Uçak Bileti

Elazığ Giresun Uçak Bileti

4000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Giresun, ülkemizin en yeşil bölgelerinden biridir. Oldukça güzel doğal bir tabiata kucak açan şehir, gezilecek yerler bakımından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Giresun ülkemizin sıcakkanlı Karadeniz insanlarının samimiyeti ve huzuru ile bütünleşen şehirlerden biridir.

Ülkemizdeki en güzel ve önemli adalardan biri olan Giresun Adası, 40.000 metrekarelik bir alanı kapsar. Giresun Adası, Doğu Karadeniz’in yaşanılabilir tek adası olma özelliğine sahiptir. Şehir merkezine 2 kilometrelik bir mesafe bulunan ada, aynı zamanda mitolojide Herkül’ün ziyaret ettiği bölge olarak bilinir. Giresun Adasının bir başka özelliği ise flora açısından oldukça zengin olmasıdır. Adada ve çevresinde ülkemizde sadece buraya özgü bitki ve hayvan çeşitleri bulunur. Her yıl mayıs ayında Uluslararası Aksu Festivaline ev sahipliği yapan Giresun Adası, kentte mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler arasında başta gelir.

Kenti ikiye bölen yarımadanın zirvesine inşa edilen Giresun Kalesi, M. Ö. 2. yüzyılda Pontus Kralı tarafından yaptırılmıştır. İç ve dış kale olarak ayrılan yapı farklı medeniyetlere ait pek çok iz barındırır.

Elazığ Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Elazığ Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı..