Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

Bodrum Giresun uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Giresun bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Giresun Uçak Bileti

Bodrum Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in en sevimli şehirlerinden biri olan Giresun, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Türkiye’de varlığı bilinen 22 adadan biri olan Giresun Adasına ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda ormanları, yaylaları ile de keşfedilmeyi bekleyen huzur noktasıdır. Dingin bir şehir yaşamına sahip olan Giresun, doğal güzelliğinin yanı sıra mitolojideki yeri ve Karadeniz’e özgü lezzetleri ile de beğeni toplar.

1800’lü yılların başında bölgede hüküm süren Rumlara ait Gogara Kilisesi günümüzde Giresun Müzesi olarak hizmete açıktır. 1924 tarihine kadar aktif olarak ibadete açık olan kilise, belli bir zaman aralığında terk edildi. Kısa bir dönem cezaevi olarak kullanılan yapı ilgi çekici bir mimariye sahiptir. Genişçe bir bahçesi de bulunan müze, Kültür Bakanlığı tarafından restore edilerek turizme kazandırıldı. Giresun’un farklı çağlarına ve şehri egemenliği altına alan uygarlıklara ait değerlerin yer aldığı Giresun Müzesi, tarihseverlerin ilgisini çekecek niteliktedir.

Tarihi milattan önce 7. yüzyıla kadar uzanan Tirebolu, Giresun’a 45 kilometre uzaklıktadır. Şehrin en sevimli ilçesi olan Tirebolu sahip olduğu tarihsel, kültürel ve doğal güzellikleri ile Giresun kadar rağbet görür. Özellikle sahilleri ile yaz aylarında bölgenin turizm kapasitesine karşılık veren yerleşim, Giresun’a gelen seyahat tutkunlarının görmekten keyif alacağı yerler arasındadır.

Bodrum Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Bodrum Giresun bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.