Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

Erzincan Giresun uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Erzincan Giresun ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Giresun Uçak Bileti

Erzincan Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in güzel şehirlerinden olan Giresun, ülkemizin yayla turizmi merkezlerinden biridir. Yıl boyunca yeşillik alanları ile dikkatleri üzerine toplayan kent, gürültüden ve kalabalıktan uzakta sükunetli bir tatil rotasıdır. Fındık bahçeleri ile çevrili olan Giresun, aynı zamanda Karadeniz’in çeşitli lezzetleri ile de kendine özgü bir mutfak kültürünü gezginleri ile buluşturur.

Yaz aylarında kenti ziyaret ediyorsanız Giresun Adası, mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Karadeniz’de yaşanılabilir iki adadan biri olan bölge, şehir merkezinin 2 kilometre açığındadır. Mitolojide de önemli bir yer tutan ada Herkül’ün ziyaret ettiği yer olarak bilinir. Özellikle her yıl mayıs ayında gerçekleşen Aksu Festivali kapsamında çeşitli etkinliklere sahne olan Giresun Adası, bu dönemde oldukça cezbedicidir.

Erzincan Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Erzincan Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı