Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Giresun’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 55 dakikadır.

Gaziantep Giresun uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Giresun Uçak Bileti

Gaziantep Giresun Uçak Bileti

4000 yıllık bir geçmişe kucak açan Giresun, şehrin dört bir yanına dağılan tarihi yapıları ve kalıntıları ile tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir. Karadeniz’in en güzel renklerinin buluştuğu şehir, kültürel yapısı ile olduğu kadar doğal güzelliği ile de göz doldurur.

40.000 metrekarelik bir alana yayılan Giresun Adası, Karadeniz’in iki adasından biridir. Giresun şehir merkezine 2 kilometre uzaklıkta yer alan ada, mitolojide adı geçen ender yerler arasındadır. Doğu Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olma özelliğine sahip olan bölge, aynı zamanda güç tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği yer olarak bilinir. Giresun Adası her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali ile eğlenceli bir geziye ev sahipliği yapar. Yazın her gün tekne ile kıyıdan adaya ulaşım sağlanabilir.

M. Ö.  2. yüzyılda bölgeye hakim olan Pontus Kralı tarafından yapıldığı tahmin edilen Giresun Kalesi, yüzyıllardan beri farklı medeniyetler tarafından şehrin savunması amacı ile kullanıldı. Trabzon Rum İmparatorluğunun Türklere karşı son sınır kalelerinden olan yapının hala iç ve dış burçlarında farklı kültürlere ait izlere rastlanır.

Gaziantep Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Gaziantep Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı