Çok ucuz fiyatlarla Giresun Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Artvin’e haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 35 dakikadır.

Giresun Artvin uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Artvin Uçak Bileti

Giresun Artvin Uçak Bileti

Zorlu bir coğrafyada bulunan Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alır. Çoruh Nehrinin görkemli vadileri arasında süzülen kent, yüksek dağları ve krater gölleri ile görsel bir şölen sunar. Gürcistan ile sınır komşusu olan Artvin, kültürel açıdan Anadolu kentlerinden farklı bir imza çizer. Karadeniz insanının sıcakkanlı ve misafirverper yapısı ile keyifli bir rotası olan kentin, yeşilin her bir tonuna sahip dağları, yaylaları, gölleri ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin ender şehirleri arasındadır. M.Ö. 3000’li yıllara dayanan geçmişi ile de Artvin doğal, kültürel ve tarihi açıdan bir bütünlük oluşturur.

1250 metre yükseklikte bulunan Kafkasör Yaylası, kentin en ünlü doğal güzellikleri arasındadır. Ziyaretçileri için etrafında bungalov evleri bulunan yayla, her yıl temmuz ayında düzenlenen boğa güreşleri ile oldukça kalabalık bir kitleye hitap eder. Yöre halkı tarafından benimsenen yayla turizminin en bilindik yerlerinden biri olan Kafkasör, boğa güreşleri ile Kültür Turizm ve Sanat Festivalli kapsamında bir eğlence anlayışı sunar. Doğa ile baş başa kalma şansına ev sahipliği yapan yayla, ülkemizinde en güzel köşelerinden biridir.

Giresun Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Giresun Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı