Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

Kahramanmaraş Giresun uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Giresun Uçak Bileti

Kahramanmaraş Giresun Uçak Bileti

Doğal güzellikleri açısından şehrin her köşesinde ayrı bir atmosfer yansıtan Giresun, Karadeniz Bölgesinde yer alır. Yeşille mavinin bir araya geldiği şehir; yaylaları, sahilleri, şelaleleri ve ormanları ile görenleri kendine hayran bırakan bir ildir. Yılın dört mevsimi yeşil bir tabiatın hakim olduğu bölgenin adı mitoloji de yer bulur. 4000 yılı aşkın bir geçmişe kapılarını açan Giresun; gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde birbirinden güzel zenginlikleri ile turizmin aktif olduğu bir şehirdir.

Şehir merkezinin 2 kilometre kadar açığına konumlanan Giresun Adası, Karadeniz’deki iki adadan biridir. Muhteşem bir tabiat güzelliği olarak karşımıza çıkan ada, aynı zamanda Doğu Karadeniz’in yaşanılabilir tek adası olma özelliğine de sahip. Giresun’dan hareket eden tekneler ile yarım saatte ulaşımın sağlanabildiği bölge, mitolojide Herkül’ün ziyareti ile de adından bahsettirir. Bu özelliği ile BBC’ye konu olan Giresun Adası, aynı zamanda arkeolojik olarak antik bir değere de ev sahipliği yapar. Her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali kapsamında ziyaretçi akınına uğrayan ada, kendinizi alamayacağınız bir Karadeniz manzarasına sahip.

Kahramanmaraş Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Kahramanmaraş Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.