Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

Kütahya Giresun uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Giresun Uçak Bileti

Kütahya Giresun Uçak Bileti

4000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Giresun, yeşil ve mavinin buluştuğu ender güzellikteki noktalardan biridir. Yemyeşil doğası ile huzurun adresi olan şehir, uzun sahilleri ve plajları ile yazın yüksek oranda turizm kapasitesine sahiptir. Karadeniz yöresine ait lezzetlerin karmasını ziyaretçilerine sunan kent, kültürel tarihi ile de oldukça keyifli anlar yaşatır.

40000 metrekarelik geniş bir alana hakim olan Giresun Adası, Karadeniz’in iki adasından biridir. Doğu Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olan bölge Giresun şehir merkezine 2 kilometre açıklıktadır. Güç Tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği rivayet edilen ada bu özelliği ile de mitolojide yer bulur. Her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali kapsamında kapılarını yerli ve yabancı pek çok gezgine açan Giresun Adası, şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Tarihte Saint Jean olarak adının geçtiği Tirebolu Kalesi, Tirebolu ilçesindedir. Deniz manzaralı ve şehre hakim konumu ile dikkatleri toplayan kale, farklı dönemlerde çeşitli uygarlıkların önemli savunma merkezi ve deniz ticareti için kullanıldı. Osmanlı dönemine ait mezar taşlarının yer aldığı kale, tarihsel özellikleri ile de göze çarpar.

Kütahya Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Kütahya Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.