Çok ucuz fiyatlarla Malatya Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

Malatya Giresun uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Giresun Uçak Bileti

Malatya Giresun Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde bulunan Giresun, şehre özgü kültürel tarzları, lezzetleri ve şivesi ile görenleri kendine hayran bırakır. Doğa ile iç içe bir şehir olan Giresun; sahilleri, kaleleri, yaylaları ile ülkemizde kendine has bir atmosfer yansıtır. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan kent, aynı zamanda birçok medeniyete özgü mimarileri ile tarih yolculuğuna çıkmanıza vesile olur.

Eski bir kilise olan Gogara Kilisesi günümüzde Giresun Arkeoloji Müzesi olarak hizmet verir. 1800’lü yıllarda Rumların hakim olduğu bölgede yapılan kilise, 1924 yılına kadar ibadete açık olarak devam etti. 1967 yılına kadar cezaevi olarak hizmet veren yapı belirli bir dönem ise boş kaldı. 1988 yılında Kültür Bakanlığı tarafından kapsamlı bir restorasyon döneminden geçirilen müze şehrin yüzyıllar boyunca devam eden kültürüne özgü kıyafet, para ve antik eserler ile çevrilidir.

Deniz üzerindeki şirin bir yarımada üzerine kurulu olan Tirebolu Kalesi, Tirebolu ilçesindedir. Tarihte Saint Jean Kalesi olarak da adlandırılan yapı, milattan önce 15. yüzyıla aittir. Osmanlı dönemine ait mezar taşları ile arkeolojik bir değere sahip olan kale, şehrin görülmeye değer mimarilerinin başında gelir.

Malatya Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen

belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Malatya Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.