Çok ucuz fiyatlarla Muş Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Muş Giresun uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Muş Giresun Uçak Bileti

Muş Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel yüzlerinden biri olan Giresun, dört bir yanı yemyeşil ağaçlar ve ormanlar ile çevrili bölgeye hakimdir. Doğa tutkunlarının ülkemizde sıklıkla tercih ettiği noktalardan biri olan şehir, aynı zamanda oldukça önemli yayla turizmi alanıdır. Sahilleri ile dikkat çeken Giresun, bulunduğu bölgenin sıklıkla tercih edilen yaz turizmi şehirleri arasında da kendini gösterir. 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan kent; gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerinde pek çok tarihsel yapıya sahiptir.

1800’lü yılların başında Karadeniz  Bölgesinde hüküm süren Rumlar tarafından inşa edilen Gogara Kilisesi, şehrin Türklerin eline geçmesi ile beraber camiye çevrildi. 1924 tarihine kadar ibadete açık kalan yapı, belli bir dönem sonra cezaevi olarak hizmete açıldı. 1982 ve 1988 yılları arasında hummalı bir çalışma sonucunda yapı nihayetinde Giresun Arkeoloji Müzesi olarak hayat buldu. Şehrin ilk dönemlerine dair kalıntıların sergilendiği müze, Giresun’un tarihini simgeleyen pek çok antik eser, sikke, madeni para, ateşli silahlar ve dönemi tüm açıklığı ile betimleyen giysilerden oluşur. Tarihseverlerin şehirdeki ilgi odağı olan müze, aynı zamanda sevimli Rum mimarisi ile de beğeni kazanır.

Muş Giresun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Muş Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.