Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Nevşehir Giresun uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Giresun Uçak Bileti

Nevşehir Giresun Uçak Bileti

Yeşille mavinin bir araya geldiği Karadeniz, doğal güzellikleri ile dört mevsim boyunca da insanları kendine çeken bir bölgedir. Giresun şehir merkezinde ve köylerinde bunu en güzel şekilde yaşatan kentlerden biridir. Türkiye’de yayla turizminin yoğun olarak yaşandığı bölgelerin başında gelen şehir; yemyeşil tabiatı, sakin ve huzur dolu şehir yaşantısı, doğa sporlarına olanak tanıyan coğrafyası ile turizm açısından sıklıkla tercih edilir.

Eskiden bölgenin en eski ibadet mekanlarından biri olan Gogara Kilisesinin binası günümüzde Giresun Müzesi olarak ziyaretçilerine açıktır. Rum mimarisinin hakim olduğu yapı iç ve dış süslemeleri ile günümüzde hala fark yaratan işlemelere sahiptir. Tunç Çağından başlayarak günümüze kadar gelen tüm uygarlıkların en değerli izlerini barındıran müze, kronolojik sıra eşliğinde pek çok bölüme ayrılır. Taş kabartmalar, her bir medeniyetin para örnekleri, dönemin tarzını betimleyen kıyafetler ve antik eserler ile bir tarih turuna çıkmanızı sağlayan müze, Giresun’un karanlık dönemlerine ışık tutar.

Üzerinde pek çok bitki ve hayvan türünün hayat bulduğu Giresun Adası, şehir merkezinden 30 kilometre açıklıktadır. Ülkemizde yer alan ilginç kara parçalarından biri olan bu ada özellikle bahar ve yaz aylarında yemyeşil bir görünüme kavuşur. Mitoloji güç tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği bilinen bölge, günümüzde hala antik değerlerini korur.

Nevşehir Giresun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Nevşehir Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.