Çok ucuz fiyatlarla Siirt Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Siirt Giresun uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Giresun Uçak Bileti

Siirt Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in kendine münhasır şehirlerinden olan Giresun, yeşili ve mavisi bol kentlerin başında gelir. Dört mevsim boyunca da eşsiz duruluğunu koruyan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında muhteşem tabiatı ile görenleri kendine hayran bırakır. Dereleri, şelaleleri, ormanları ve milli parkları ile huzurun başkentlerinden biri olan Giresun, 4000 yılı aşkın bir tarihe sahiplik yapar. Yıllar boyunca çeşitli imparatorlukların ve beyliklerin egemenliği altına giren il, özelikle tarihi yapıları ve müzeleri ile oldukça ilgi çekicidir.

Giresun şehir merkezine yaklaşık olarak iki kilometre açıklıkta olan Giresun Adası, Karadeniz’deki iki adadan biridir. 40000 metrekarelik bir alana hakim olan bu doğal güzellik yüzyıllar boyunca farklı milletlerin üzerinde yaşamasından dolayı doğal güzelliği kadar kültürel ve tarihi özelliklere de sahiptir. Mitolojide Güç Tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği yer olarak geçen ada bu özelliği ile de BBC’ye konu oldu. Flora ve fauna açısından geniş bir perspektif sunan bölge bazı türlerin yetişme alanı olarak bilinir. Mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali kapsamında geniş bir ziyaretçi kitlesine ulaşan Giresun Adasına şehir merkezinden yarım saat süren yolculuk ile ulaşmanız mümkün.

Siirt Giresun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Siirt Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.