Çok ucuz fiyatlarla Uşak Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Uşak’tan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 35 dakikadır.

Uşak Giresun uçak bileti al!

Sizde Uşak’tan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Uşak Giresun ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinde ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Uşak Giresun Uçak Bileti

Uşak Giresun Uçak Bileti

Ziyaretçilerine turizm açısından geniş bir içerik sunan Giresun, Karadeniz’in kültür ve tarihle buluşan şehridir. 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahne olan kent, Türklerin eline geçene de çeşitli uygarlıkların egemenliği altına girdi. Özellikle uzun yıllar boyunca Pontus Rum’un hakimiyeti altında kalan şehir, bu dönemde kazandığı tarihsel güzellikleri, mimari yapıları ile oldukça göz alıcıdır.

Ülkemizde yayla turizminin aktif olduğu merkezler arasında adından sıklıkla bahsettiren Giresun aynı zamanda tabiatının güzelliği ile de ilgi görür.

Rumlara ait olan Gogara Kilisesinden dönüştürülen Giresun Arkeoloji Müzesi, şehrin manzaralı bir noktasına hakimdir. Belli bir dönem cezaevi olarak kullanılan yapı, 1988 tarihinden itibaren Kültür Bakanlığı katkıları ile müze olarak ziyaretçilerine açıktır. Şehrin geçmişten günümüze kadar gelen tarihsel yolculuğunu en güzel şekilde betimleyen müze, kentte görülmesi gereken yerler arasındadır.

Uşak Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti  bu güzergah için tercih edilebilir. Uşak Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Uşak Havalimanı içinden de Uşak Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Uşak Giresun uçak bileti web sitemizde çok ucuz!