Çok ucuz fiyatlarla Artvin Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Hakkari’ye en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat, 55 dakikadır.

Artvin Hakkari uçak bileti al!

Sizde Artvin‘den Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Artvin Hakkari Uçak Bileti

Artvin Hakkari Uçak Bileti

Hakkari, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin derin ve uzun Zap Vadisi yamacına kurulmuş bir ildir. Dört bir yanı dağlarla çevrili olan şehir günümüze dek çok fazla medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Seyithan Gölü dört mevsim doğal güzelliği ile birçok yerli ve yabancı turisti misafir eder. Göl harika bir manzaraya sahip Berçelan yaylasında bulunur. Hakkari’de ilk uğramanız gereken yerlerden biride Cennet Cehennem Vadisi’dir. Cennet Cehennem Vadisi, şehir merkezine 45 km uzaklıkta yer alan Cilo dağında yer alır.

Hakkari Kilim Müzesi hem birçok yöresel kilimin sergilendiği hem de şehri ziyaretiniz esnasında kilim satın alabileceğiniz müzedir. Şemdilli Taş Köprü büyük bir tarih barındırır. Fakat günümüzde bu bilgilerin birçoğuna erişmek mümkün değildir. Cilo Bozları görkemli manzarası ile Hakkari’de görmeniz gereken yapılardan biridir. Hakkari Peri Bacaları Yavuzlar Köyü’nde bulunur. Hakkari Kapadokya’sı olarak da geçen bu kalıntılar, son buluntuları oluşturur. Kente kış mevsiminde seyahat gerçekleştirecek olursanız Hakkari Kayak Merkezi’nde oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Şehirde Mergan Vadisi, Durankaya Yaylası, Meydan Medresesi de diğer gezilecek yerlerin arasında yer alır.

Artvin Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına

hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Artvin Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.