Çok ucuz fiyatlarla Denizli Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Hakkari’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

Denizli Hakkari uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Denizli Hakkari Uçak Bileti

Denizli Hakkari Uçak Bileti

Ülkemizin en ilginç yeryüzü şekillerinden birine sahip olan Hakkari, tarih boyunca pek çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Etrafı sarp dağlarla çevrili olan şehir, farklı medeniyetlere ait izlere sahiptir. Özellikle stratejik konumundan dolayı şehir Anadoluyu İran’a bağlayan bir kara parçasıdır diyebiliriz.

Tarihi 3500 yıl öncesine kadar dayana Cilo Bozları, ülkemizin en yüksek ikici dağıdır. Oldukça heybetli bir görünüme sahip olan Cilo Dağlarında dört mevsim boyunca karlar erimez. Oldukça fazla buz kütlesine sahip olan dağın pek çok kesiminde buz kütleleri ile bürünmüş mağaralara rastlanır.

Hakkari şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta yer alan Cennet Cehennem Vadisi, sert buzullardan oluşmuş kütlelerin karşısında yer alan yemyeşil bir görüntüye sahiptir. 3500 metre yüksekliği ile Cilo Dağının eteklerinde bulunan bu güzel manzara, görenleri cezbediyor. Bölgede doğa yürüyüşü, kaya tırmanışı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda vadinin gizli bölümlerini keşfedebilirsiniz. Berçelan Yaylasında bulunan Seyithan Gölü, Hakkari’nin doğal güzellikleri arasındadır. Özellikle dağın zirvesinde oluşan çöküntüde kar ve pınar sularının birikmesi ile meydana gelen manzara görülmeye değerdir.

Denizli Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Denizli Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.